r. Imieniny:
logo

CZARNI LAUREATAMI NAGRODY STAROSTY RYCKIEGO

28.02.2023
Czarni laureatami Nagrody Starosty Ryckiego W dniu 27 lutego w Powiat Rycki-Starostwo Powiatowe w Rykach odbyło się wręczenie Nagród Starosty Ryckiego Dariusza Szczygielskiego dla zawodników osiągające wysokie wyniki sportowe oraz trenerów i innych osób fizycznych wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej i szkoleniowej za rok 2022.

Wyróżnienia wręczane były na podstawie oceny merytorycznej Komisji ds. oceny wniosków, która przyznała nagrody, aż 22 osobom z Powiatu Ryckiego. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele naszego klubu.

W kategorii trenerzy prowadzący szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe znalazł się nasz szkoleniowiec Cezary Adamski, który otrzymał nagrodę finansową, rzeczową oraz honorową.

W kategorii zawodnicy, którzy osiągają wysokie wyniki sportowe znaleźli się jedni z naszych najmłodszych zawodników, a mianowicie:

Tytus Pielak,

Wiktor Potyra,

Maciej Rayski.

którzy otrzymali nagrodę rzeczową i honorową.

W kategorii inne osoby fizyczne wyróżniające się w działalności sportowej polegającej na:

wybitnych osiągnięciach i pracy na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej, propagowaniu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, organizacji zawodów sportowych, nagrodę rzeczową i honorową otrzymał nasz prezes Kamil Krypski.

Nagrody wręczali Starosta Powiatu Ryckiego Dariusz Szczygielski wraz z Wicestarostą Moniką Kośmińską .

Dziękujemy serdecznie za wyróżnienie członków naszego klubu oraz gratulujemy wszystkim zdobywcom nagród.

Tekst: MKS Czarni 1947 Dęblin

Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Rykach

 

Miasto Dęblin Pozytywnie 

Powrót