r. Imieniny:
logo

TŁOCZNO NA OTWARCIU SFC OPTIMA. KLUB ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

05.09.2017
Tłoczno na otwarciu SFC Optima. Klub zaprasza do współpracy! Klub SFC Optima działa już ponad rok, a od niedawna jest już prawdziwym, pierwszym w Dęblinie kompleksem rekreacyjno-sportowym. To wydarzenie poprzedziły miesiące ciężkiej pracy i wzmożonego wysiłku, ale udało się! W poniedziałek 4 września odbyło się oficjalne uroczyste otwarcie. Całość robi ogromne wrażenie.

Do siedziby klubu znajdującej się w budynku Zespołu Szkół nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego przy ulicy Kowalskiego 20 przybyły tłumy. Wśród nich burmistrz Beata Siedlecka, pełnomocnik wojewody lubelskiego Roman Sikora, dyrektor szkoły Elżbieta Trzaskowska oraz kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Monika Kośmińska. Nie zabrakło również przedstawicieli Tygodnika Powiśla, który był patronem medialnym wydarzenia.

Klub SFC Optima to obecnie siłownia, sala walki oraz gier dla dzieci i młodzieży. Kompleks ma ok. 400 metrów.


- Można u nas ćwiczyć m.in. boks, walkę uliczną, crossfit. Pod okiem trenera personalnego. Zależy mi na tym, by to miejsce stało się kuźnią charakterów, osobowości, poprzez sport chcemy uczyć młodych ludzi niezłomności i konsekwencji w dążeniu do celu – mówi twórca klubu Leszek Grzyb.

I tak też się dzieje. Klub SFC OPTIMA jest już kultowym miejscem w Dęblinie, a na zajęcia regularnie uczęszcza kilkadziesiąt osób. Do dyspozycji jest najnowszy profesjonalny sprzęt. - Bardzo dobrze wyposażona sala walki oraz siłownia to idealne miejsce do wykonania kompletnego treningu – podkreśla Leszek Grzyb.


Na otwarciu klubu obejrzeć można było trening cross dla Pań i Panów, pokaz samoobrony oraz główną atrakcję, czyli trening z zawodowym pięściarzem Norbertem Dąbrowskim.

Norbert zaprezentował pokaz boksu na światowym poziomie. Pięściarz ma za sobą 170 walk amatorskich i 28 zawodowych.  


- Jest pod wrażeniem tego miejsca. I doceniam ogromnym wysiłek ludzi, którzy je stworzyli. Pamiętam co tu było jeszcze przecież nie tak dawno. A dzisiaj? Serce się raduje. Od zawsze wspieram i będę wspierała inicjatywy, które mają na celu rozwój młodych ludzi. Raz jeszcze gratuluję Leszkowi Grzybowi wytrwałości i sukcesu. Cieszmy się, że mamy w Dęblinie takie miejsce - powiedziała burmistrz Beata Siedlecka.


Zainteresowani uczęszczaniem na zajęcia mogą kontaktować się bezpośrednio z Leszkiem Grzybem pod numerem: 607 300 601.


Tekst i zdjęcia: Marcin MizeraPowrót