r. Imieniny:
logo

RODZINNE IGRZYSKA NA ORLIKU

24.06.2015
Rodzinne Igrzyska na Orliku W niedzielę – 21 czerwca 2015 r. w godz. 15.00 – 18.00 na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbywały się „Rodzinne Igrzyska na Orliku”.

Impreza wpisana w obchody „Dni Dęblina” została zorganizowana w ramach ogólnopolskiego projektu o tej samej nazwie. W Igrzyskach wzięło udział około 20 rodzin. Uczestnicy mogli rywalizować zarówno w konkurencjach grupowych, jak i indywidualnych. W ramach konkurencji grupowych rozgrywano: łączony skok w dal z miejsca, wyścig trójek z obręczą, slalom niewidomego oraz bieg dobierany. Natomiast do konkurencji indywidualnych należały: rzut woreczkami do obręczy, rzut gumowcem z nogi na odległość, rzut beretem na odległość, rzuty do kosza oraz slalom piłkarski.
 
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.
 
Klasyfikacja grupowa przedstawia się następująco:
 
I miejsce – Rodzina Moczulskich
II miejsce – Rodzina Branowskich
III miejsce – Rodzina Świtajów.
 
Klasyfikacja indywidualna:
 
Rzut woreczkami do celu: I miejsce – Olaf Świtaj, II miejsce – Antoniewicz Joanna, III miejsce – Branowska Barbara
Slalom piłkarski: I miejsce – Żmuda Maciej, II miejsce – Sęk Kacper, III miejsce – Kardas Dawid.
Rzuty do kosza: I miejsce – Oliwier Świtaj, II miejsce – Żmuda Maciej, III miejsce – Wiktoria Steliga.
Rzut kaloszem z nogi: I miejsce – Artur Kepka, II miejsce – Konrad Kośla, III miejsce – Marcin Potas.
Rzut beretem: I miejsce – Kosińska Monika, II miejsce – Kośla Joanna, III miejsce – Talar Agnieszka.
 
Imprezę zorganizowali Animatorzy Sportu: Piotr Świtaj i Dawid Osojca.
 
Puchary i dyplomy za konkurencje grupowe oraz medale i dyplomy za konkurencje indywidualne wręczyła Burmistrz Miasta Dęblina – Pani Beata Siedlecka oraz gospodarz obiektu Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, Roman Dariusz Bytniewski. Podkreślić należy, że impreza nie odbyłaby się gdyby nie pomoc wolontariuszy i pracowników szkoły: nauczycieli wychowania fizycznego z ZSO w Dęblinie – Pani Krystyny Bębas oraz Pani Elżbiety Smolińskiej – Cieśli, a także uczniów z Gimnazjum nr 1 w Dęblinie. Zdjęcia z imprezy wykonywała bezpłatnie firma Foto – Majster, za co serdecznie dziękują organizatorzy.
Powrót