r. Imieniny:
logo

KOLEJNE ZAWODY I SUKCESY ZAWODNIKÓW DSS ORLĘTA

03.04.2018
KOLEJNE ZAWODY I SUKCESY ZAWODNIKÓW DSS ORLĘTA Kolejny weekend startowy przyniósł nam kolejne zawody i sukcesy zawodników DSS Orlęta. Ponownie królował dystans półmaratoński.

W sobotę 24.03.2018r. w Sobótce odbył się 11. Półmaraton Ślężański. Pobiegł tam najszybszy zawodnik DDS Orlęta, niezawodny Marcin Głodek.To jedna z najtrudniejszych, jeśli właśnie nie najtrudniejsza trasa asfaltowego półmaratonu w Polsce! Na tym ciężkim, usianym wieloma podbiegami wyścigu, Marcin uzyskał fenomenalny czas 1:24:03. Zajął dzięki temu piąte miejsce w klasyfikacji generalnej w kateforii "Wojska Lotnicze"

Gratulacje!!!

 

Słoneczna niedziela 25.03.2018r. to natomiast data tegorocznego 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego.
Wspaniale zorganizowany bieg, piękne widoki na Warszawę, mnóstwo kibiców na trasie, zespoły grające muzykę na żywo, wielkie maskotki - prawdziwa radość biegu masowego. I ten niezwykły szum 12,5 tysiąca (!) biegaczy i biegaczek na trasie...
 
Reprezentacja DSS Orlęta dała jak zawsze wiele powodów do dumy, wracając z rekordami życiowymi oraz laurami warszawskiego podium!

Niestrudzony Piotrek Pieńkosz - z rewelacyjnym czasem 1:31:17 - zdobył podium zajmując drugie miejsce w Klasyfikacji Osób na Wózkach!

Gratulujemy i dziękujemy Piotrek!!

 

Wyniki zawodników DSS Orlęta:
Piotr Pieńkosz - 1:31:17
Sebastian Skóra - 01:43:26
Marcin Kopczewski - 01:45:58

 

Autor tekstu: Dariusz Rutkowski

 

FACEBOOK: Dęblińskie Stowarzyszenie Sportowe Orlęta

Powrót