r. Imieniny:
logo

WIRTUALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU MORSOWEGO 2019/2020

31.03.2020
Logo Nieformalnego Klubu Morsa „Z łabędziem być” SYTUACJA WYJĄTKOWA, WIĘC I FORMA ZAKOŃCZENIA SEZONU MORSOWEGO WYJĄTKOWA! DROGIE MORSY! W tym roku, ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju, zmuszeni jesteśmy do zrezygnowania z tradycyjnej formy zakończenia naszego sezonu morsowego oraz dotychczasowej formy niesienia pomocy, która odbywała się poprzez zbiórkę pieniędzy do puszek.

Ale to nie oznacza, że nie możemy pomóc! Wręcz przeciwnie! Każdy z nas ma jeszcze większą szansę, jeżeli tylko będzie miał ochotę i dobrą wolę.

A doskonale wiemy z lat ubiegłych, że ani jednego, ani drugiego MORSOM nie brakuje! Zatem zapoznajcie się z informacjami na plakacie i działamy dla Natalii! Pokażmy, że dla niesienia potrzebującym pomocy przez MORSÓW, nie ma barier! DANE DO PRZELEWU: Odbiorca: Fundacja Dobro Powraca, Nr konta - 95114011400000213354001001 Tytuł przelewu (WAŻNE!): „Cel szczegółowy: NATALIA BIELECKA wpłata morsa.” Bardzo prosimy o udostępnianie! Za wszystkie dokonywane wpłaty, z góry mroźno dziękujemy! Mroźno dziękujemy także firmie Figaro - Agencja Reklamowa, za pomoc w utworzeniu plakatu i za to, że zawsze wspieracie nasze działania!
 
Nieformalny Klub Morsa „Z łabędziem być”
 
 
Plakat - Wirtualne Zakończenie Sezonu Morsowego 2019/2020
Powrót