r. Imieniny:
logo

O TYM JAK NASI WSPANIALI CHŁOPCY MIELI SWOJE ŚWIĘTO, CZYLI DZIEŃ CHŁOPAKA W SP5!!!

02.10.2019
O TYM JAK NASI WSPANIALI CHŁOPCY MIELI SWOJE ŚWIĘTO, CZYLI DZIEŃ CHŁOPAKA W SP5!!! 30 września tradycyjnie już obchodzimy bardzo sympatyczne święto – Dzień Chłopaka. Z tej właśnie okazji klasy 0a, 1a i 1b, 3a oraz klasa 4a wraz z wychowawczyniami wybrały się do kina Renesans w Rykach na film „Angry Birds 2”.

Kreskówka wzbudziła wiele śmiechu i uczniowie z zaciekawieniem przyglądali się przygodom znanych i lubianych bohaterów ze słynnej gry komputerowej. Po seansie wszyscy z ochotą udali się do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Rykach, gdzie dzielni panowie strażacy zapoznali dzieci z różnymi tajnikami swojej pracy. Dzięki uprzejmości strażaków mogliśmy też obejrzeć sprzęt, w jaki wyposażone są wozy bojowe, poobserwować jak panowie zjeżdżają po ślizgu na wezwanie do wypadku czy pożaru  oraz spojrzeć przez specjalną kamerę termowizyjną.
Panie wychowawczynie i dziewczynki z klasy przygotowały dla swoich kolegów drobne podarunki, tak aby  podkreślić wyjątkowy charakter tego dnia.
 
Dzień chłopaka udał się nadzwyczajnie, mimo prawdziwie jesiennej pogody.
 
S. Gromuł, K. Jaśkowska, J. Niewiadomska,
B. Kurek, A. Opalińska, B. Sokołowska

 

LINK: http://www.lo.deblin.pl/sp5-deblin/aktualnosci-sp5/836-o-tym-jak-nasi-wspaniali-chlopcy-mieli-swoje-swieto-czyli-dzien-chlopaka-w-sp5

 

Powrót