r. Imieniny:
logo

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W ZSZ NR 2 W DĘBLINIE

26.11.2019
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W ZSZ NR 2 W DĘBLINIE 21 listopada 2019 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie obchodzono Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

W ramach akcji, przygotowanej przez klasę III a i wychowawczynię Darię Madejską, został przeprowadzony plebiscyt na najbardziej życzliwego ucznia w klasie. Zwycięzcom klasowym zostały wręczone Ordery Życzliwości, a wszyscy uczniowie otrzymali słodką niespodzianką wraz z „dobrym słowem”.
 
Na uczniów czekała także na szkolnym korytarzu „Ściana dobrych myśli i pozdrowień” – miejsce gdzie społeczność szkolna mogła przelać na papier dobrą myśl, pozdrowić kogoś lub podziękować za ocenę z klasówki. Z okazji postanowili również skorzystać nauczyciele, umieszczając tam swoje pozdrowienia dla uczniów.
 
Ponadto, na korytarzu powstała Szkolna Aleja Życzliwości. Uczniowie, zanim weszli do sal lekcyjnych mieli możliwość przeczytać cytaty oraz przysłowia związane z tematem życzliwości.
 
Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień uświadomił uczniom ważne wartości w życiu człowieka, przybliżył znaczenie przyjaźni, koleżeństwa i pomocy drugiemu człowiekowi.
 
Daria Madejska
Powrót