r. Imieniny:
logo

PROJEKT "PODRÓŻ Z WARTOŚCIAMI..." W KL.0 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

03.12.2019
PROJEKT "PODRÓŻ Z WARTOŚCIAMI..." W KL.0 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 Uczniowie kl. 0a SP nr 2 wraz z wychowawcą  Moniką Kufel  wspólnie z grupą świetlicową ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie wraz kierownikiem świetlicy Panią Aleksandrą Skutnik realizują projekt krajowy "Podróż z wartościami..." na eTwinnigu.

Odbyły się już pierwsze zajęcia, na których zastanawialiśmy się  co to znaczy, że będziemy podróżować z wartościami... nasze pomysły były bardzo mądre i dojrzałe. Powstały również prace plastyczne - logo naszego projektu. Bardzo się cieszymy, że przed nami dużo ciekawej pracy.
 
We wtorek 26 listopada 2019 r. odbyły się kolejne zajęcia projektowe w SP2. Tym razem zastanawialiśmy się nad tym czym jest dla nas  przyjaźń, przyjaciel. Doszliśmy do jednego wspólnego wniosku, że jest to bardzo cenna wartość dla człowieka. Każde dziecko na czas zajęć stało się bajkopisarzem. Stworzyliśmy bajkę o Misiu Zdzisiu, który szukał przyjaciela... czy znalazł? Tak znalazł i to prawdziwego. Powstały prace plastyczne, których bohaterem był Miś Zdziś. Są przepiękne i zdobią naszą klasę. Zajęcia były budujące i ciekawe. Gratuluję!
 
Monika Kufel
 
Pozdrawiamy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie.
 
LINK:
Powrót