r. Imieniny:
logo

PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W MIKOŁAJKOWYM KONCERCIE CHARYTATYWNYM

17.12.2019
PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W MIKOŁAJKOWYM KONCERCIE CHARYTATYWNYM Organizatorzy, Rada Rodziców oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych IGNIS, podsumowali Mikołajkowy Koncert Charytatywny, który odbył się 4 grudnia 2019 roku w SOSW w Dęblinie.

Dyrektor pani Beata Kursa przywitała bardzo licznie zgromadzonych gości i podziękowała Wszystkim za przybycie. Byli z nami m.in. przedstawiciele władz samorządowych, urzędów, wojska, placówek oświatowych, prywatni przedsiębiorcy, mieszkańcy Dęblina i okolic, media, wychowankowie wraz z rodzicami oraz wszyscy pracownicy SOSW.

Spotkanie rozpoczęło się od występu zespołu wokalnego „Przyjaciele Przedszkola”z Ryk. Swymi anielskimi głosami chórzyści wprawili zgromadzonych w cudowny nastrój. Kolejną częścią koncertu był występ zespołu „Dębliniacy” z MDK w Dęblinie. Niemałą niespodzianką okazało się przybycie i występ rapera Przemysława Majewskiego. Oprócz atrakcji wokalnych i tanecznych można było wziąć udział w licytacjach m.in. koszulek, piłek z autografami sportowców reprezentacji Polski i innych równie interesujących przedmiotów (bombek, grawertonu, zestawów biurowych, tortu, obrazu...) ufundowanych przez naszych Przyjaciół. Osoba posiadająca bilet ze szczęśliwie wylosowanym numerkiem otrzymywała mikołajkowy upominek, przygotowany przez nauczycieli i sponsorów.

Wszyscy, którzy zaszczycili nas swoją obecnością wsparli SOSW w Dęblinie. Środki w wysokości 8140 zł zasiliły konto Stowarzyszenia IGNIS i będą m.in. wkładem własnym w projekcie „Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ”, który złożony zostanie w styczniu 2020r. Ubiegamy się o 25 000zł, za które zostaną wykonane: monitoring, zagospodarowanie terenu wokół szkoły w ławki i roślinność, koncert dla społeczności Dęblina wraz z realizacją programu profilaktycznego.

Koncert odbył się w miłej i świątecznej atmosferze. Nam pozostaną wspomnienia pięknych chwil przeżytych z Państwem. Wszystkim, którzy byli w tym dniu razem z nami, dziękujemy z całego serca. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy radości, wszelkiej pomyślności, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

 
 
Powrót