r. Imieniny:
logo

SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY 2019

25.09.2019
SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY 2019 W dniu 20.09.2019 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie był gospodarzem Spartakiady Dzieci i Młodzieży szkół dęblińskich.

Dziesiątki zawodników ze wszystkich szkół z Dęblina rywalizowało w konkurencjach lekkoatletycznych. Najmłodsi zawodnicy mieli po 7 lat, najstarsi 18-19. Młodzież walczyła ze wszystkich sił, zgodnie z duchem sportu i zasadami fair play.
 
Najlepsi otrzymali medale ufundowane przez Urząd Miasta Dęblin. Medale wręczane były przez: Burmistrz Dęblin panią Beatę Siedlecką, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących panią Joannę Pardo oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Dęblin panią Agnieszkę Chlaściak-Pietruszewską.
 
Imprezę zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego ZSO ze wsparciem zaproszonych  nauczycieli z  szkół dęblińskich.
 
Najlepsi zawodnicy ZSO tego dnia:
 
Sztafeta pokoleń:
 
Dziewczęta:
I miejsce: SP nr 5 (Kurowska Gabriela, Cybulska Milena, Kozicka Nikola, Kalbarczyk Emilia, Przychodzeń Barbara, Kupiec Nikola)
 
Chłopcy:
III miejsce: SP nr 5 (Błachnio Krzysztof, Ciuba Jakub, Kamola Wojciech, Cieśla Dawid, Jakubaszek Aleksander, Piecek Dawid)
 
SZKOŁA PODSTAWOWA klasy IV-VI:
 
Bieg 60 m:
 
Dziewczęta:
I miejsce: Mokijewska Amelia
III miejsce: Utnicka Anna
 
Bieg 300 m:
 
Dziewczęta:
II miejsce: Kurowska Gabriela
 
Chłopcy:
III miejsce: Błachnio Krzysztof
 
Skok wzwyż:
 
Dziewczęta:
II miejsce: Gietka Weronika
II miejsce: Majcher Magdalena
 
Chłopcy:
III miejsce: Wojewódka Bartosz
 
Skok w dal:
 
Dziewczęta:
I miejsce: Kurowska Gabriela
III miejsce: Utnicka Anna
 
SZKOŁA  PODSTAWOWA klasy VII-VIII:
 
Bieg 100 m:
 
Dziewczęta:
III miejsce: Stolarczyk Julia
 
Bieg 300 m:
 
Dziewczęta:
III miejsce: Malinowska Iza
 
Chłopcy:
II miejsce: Pastuszak Łukasz
III miejsce: Kuś Karol SP
 
Bieg 600 m:
 
Dziewczęta:
II miejsce: Sitnik Natalia
Bieg 1000 m:
 
Chłopcy:
III miejsce: Przybysz Szymon
 
Skok w dal:
 
Dziewczęta:
III miejsce: Stolarczyk Julia
 
Chłopcy:
II miejsce: Pastuszak Łukasz
 
Pchnięcie kulą:
 
Dziewczęta:
II miejsce: Pełka Magdalena
III miejsce: Grzebalska Monika
 
Chłopcy:
I miejsce: Dąbrowski Mateusz
 
LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCACE:
 
Bieg 100 m:
 
Dziewczęta:
III miejsce: Jaraszek Aleksandra  
 
Bieg 400 m:
 
Dziewczęta:
II miejsce: Kuty Wiktoria  
 
Chłopcy:
I miejsce: Wieczorek Wiktor  
 
Skok w dal:
 
Dziewczęta:
I miejsce: Bieniarz Milena   
II miejsce: Jaraszek Aleksandra  
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom spartakiady i zapraszamy do udziału w następnym roku.
 
Autor: Martyna Szkoda
 
Powrót