r. Imieniny:
logo

MECHANIK DĘBLIN – VICE MISTRZEM REJONU

12.10.2016
Mechanik Dęblin – Vice Mistrzem Rejonu Pomimo zmian personalnych (choroba, kontuzje) męska reprezentacja ZSZ nr 1 w Dęblinie zajęła drugie miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się ponownie w Rykach. Drużyna pewnie wywalczyła awans do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się w Tomaszowie lubelskim 20.10’16.

Skład sztafety:

Kacper Micek, Marcin Florecki, Mateusz Stępień, Artur Pawlik, Kamil Dziubak, Jarosław Nożyński, Arkadiusz Opieka, Dominik Wawer, Szymon Błażejczyk, Eryk Joński.

Powiatowa Liga LA

Zawody rozegrane na dęblińskim obiekcie lekkoatletycznym – ZSO - wyłoniły zwycięzców i przedstawicieli naszego powiatu do zawodów rejonowych. Nasza piętnastoosobowa lekkoatletyczna reprezentacja szkoły  zakończyła rywalizację na drugim stopniu podium. Nieznacznie zwyciężył zespół OLL. Obie drużyny uzyskały kwalifikacje i reprezentować będą nasz powiat w zawodach rejonowych, które odbędą się 13.10 br. w Puławach.